top of page

Читання-це віконце, через яке діти пізнають світ і самих себе.

Читання-це віконце, через яке діти пізнають світ і самих себе.

20.06.2023 року представники Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України провели захід з Казко-терапії в Національній дитячій спеціалізованій лікарні МОЗ України «Охматдит». В зустрічі приймали участь дітки, які лікуються в цій лікарні, їх батьки і вихователі.
Завідувачка бібліотекою Центрального будинку офіцерів Тетяна Алісова презентувала бібліотеку ЦБО ЗС України, де можна ознайомитись з книгами з військової тематики і запрошувала прийняти участь у майбутніх заходах бібліотеки.

А дитяча письменниця Світлана Ходос читала свої віршовані казкові твори, розповідала про дивовижний світ природи, світ тварин і світ космосу, де, якщо бути допитливим і уважним, багато цікавинок про які з легкістю можна створити казкові історії.
Незважаючи на важке сьогодення, не дивлячись на всі жахи війни, діти в Україні залишаються такими ж допитливими, чутливими, безпосередніми.

Наприкінці заходу дітки отримали від авторки книжки у подарунок і з задоволенням їх роздивлялися. Діти і навіть дорослі були у захваті від зустрічі і захопилися читанням.

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
bottom of page