top of page

“День матері”

“День матері”

В Україні мати завжди була і є високим моральним авторитетом, невтомною і самовідданою берегинею наших звичаїв, традицій, духовності. В основі загальнолюдської моралі – любов до Матері і шаноба до Материнства.Напередодні Дня Матері, який ми святкуємо в другу неділю травня, в бібліотеці Центрального будинку офіцерів ЗС України відбувся тематичний захід «БЕРЕГИНЯ РОДУ І НАРОДУ».
Присутні курсанти Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка, працівники Центрального будинку офіцерів ЗС України були зворушені розповіддю пані Наталії про сина, родину, роботу в Департаменті військового капеланства з матерями загиблих воїнів, зниклих безвісти та військовополонених.
Всеукраїнський фотопроєкт «Сильні духом. Мами» розчулив навіть чоловіків. «Дуже важливо підтримувати матерів, які віддали неньці-Україні саме найдорожче – своїх дітей. Хочеться вірити, що ми останнє покоління, якого торкнулася війна. Велика надія на молодь, яка не дасть повернутися старим часам. Ми маємо довести справу до кінця, важливо пам’ятати кожного загиблого».
Зустріч була дуже теплою, родинною, тому й пісню «Чорнобривці» з солісткою Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, Заслуженою артисткою України Наталією Заболоцькою, співали всі.

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
bottom of page